MÖBLER / Bord / Soffbord 16186215
nr 1618 6215
Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 75 cm. Djup: 75 cm. Höjd: 48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:12:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor